• KUŘECÍ SVALOVINA MLETÁ 0,5 kg

Prsní svalovina doplňuje poměr a výši vápníku a hořčíku. Obsahuje především hodnotné bílkoviny. Má jemná svalová vlákna, která nejsou prostoupena kolagenem (výživový protein, který má vliv na stárnutí), proto jsou snadno stravitelná. Obsahuje mnoho minerálních látek, stopových prvků a vitaminů. Nejvíce zastoupené minerální látky jsou draslík, fosfor, síra, chlor, sodík a dále obsahuje menší množství hořčíku, vápníku a cholesterolu.

100% přírodní strava pro psa

Náš výrobek obsahuje 100% masa, kostí a ostatních živočišných produktů. Baleno v plastových miskách, které umožňují snadné skladování. Čistá kuřecí svalovina jemně mletá. Balení vhodné pro menší psy.

Výrobek je zmražený tak, aby všechny živiny byly zachovány nejlepším možným způsobem. Neobsahuje, konzervační látky, nebo obilovin a je vhodný pro všechna plemena psů.

Použití:
neotevřený výrobek skladujte v mrazáku. Tání výrobku doporučeno při pokojové teplotě po dobu několika hodin před jídlem, nebo v teplé vodní lázni bezprostředně před použitím. Rozmražený výrobek by měl být uchován v chladničce.

POZOR
Výrobky s kostí nevařte, mohou být nebezpečné pro psa.

Trvanlivost: 12 měsíců od data výroby ve zmraženém stavu.

 

 

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

KUŘECÍ SVALOVINA MLETÁ 0,5 kg

  • Výrobce: SYNOR
  • Kód výrobku: vážené od 0,5 kg
  • Dostupnost: Na skladě
  • 33,00 Kč