Kód výrobku: olej
Dostupnost: Na skladě
233,00 Kč
Včetně DPH

Množství

Za studena lisovaný konopný olej pro psy a kočky.

Oproti jiným rostlinným olejům má až mnohonásobně větší obsah blahodárných esenciálních mastných kyselin, hlavně Omega 3. Jako jediný rostlinný (stolní) olej obsahuje i Omega 3 SDA kyselinu stearovou a především Omega 6 GLA Gama–linolenovou kyselinu. Zároveň je to olej s nejpříznivějším poměrem Omega 3 ke Omega 6 (1:3)Významně tak pomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu a udržovat rovnováhu ve všech životně důležitých systémech včetně metabolismu, trávení, vyměšování a mnoho dalších.

Tento olej obsahuje ojedinělé spektrum esenciálních mastných kyselin, které jsou klíčové pro zdravý organismus. Jsou to látky, které si naši mazlíčci nedokážou vyrobit sami a tudíž je nutná jejich přítomnost v podávané stravě. Tento olej přitom představuje jednu z nejjednodušších variant, jak tyto a další důležité látky doplňovat.

Výběr několika vlastností a benefitů:

- protizánětlivý

- omezuje množení nebezpečných hub a bakterií

- hypoalergenní

- bohatý na vitamíny A, B, C, D, E, K a minerály jako železo, hořčík a vápník

- posiluje přirozenou obranyschopnost

- zpomaluje proce stárnutí

- stimuluje kognitivní funkce zvířete

- pomáhá udržovat zdravou srst a kůži

Samotná semínka, ze kterých je olej vyráběn, jsou celosvětově považována za superpotravinu. Tento výrobek je vyráběn pouze z certifikovaných odrůd konopí schválených k pěstování v EU. K výrobě je použito tzv. technického konopí, ve kterém se THC nevyskytuje.

Doporučené dávkování: 

pro psa: na každých 10 kg 6 ml (čajová lžička)
pro kočku: na každých 5 kg 3 ml

Při akutních potížích a pro zlepšení kondice doporučujeme dvojnásobek doporučené dávky.

Skladování:

Uchovávejte v chladu a temnu a po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Případný zákal není závadou přípravku.Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!