Vše začalo tak nějak náhodou. V roce 2010 jsme si pořídili druhého pejska, border kolii jménem Bond. Bondík se stal společníkem našeho prvního psa, vipeta Ronečka. Ronka jsme ve stáří krmili převážně granulkami, a tak i Bondík do své misky dostal sušenou stravu. V té době jsme si mysleli, že granule jsou to nejlepší, co mu můžeme nabídnout. Bondík byl štěňátko veselé, ale jakmile nastal čas krmení, nadšení opadlo. Štěně odmítalo žrát. Vyzkoušeli jsme různé značky, příchutě, tvary granulí, krmení z ruky, vyhladovění, no prostě vše, co nás napadlo nebo nám bylo doporučeno. Nic nepomáhalo. Bondík byl pejsek paličatý a vytrvalý. A tak jsme hledali další možnosti krmení a náhoda tomu chtěla, že jsme se doslechli o barfování. Pejskaři určitě pochopí, jakou radost nám baštící Bondík udělal.

Psal se již rok 2012 a co nás překvapilo, bylo to, jak malá nabídka krmného masa v Pardubicích v té době byla. Právě toto nás přivedlo na myšlenku o vlastním prodeji. Firmu jsme pojmenovali SYNOR a to na památku na našeho prvního pejska Ronka, který v roce 2010 odešel. Tak jako každý začátek ani ten náš nebyl lehký. Sháněli jsme všemožná povolení, dodavatele masa, prostory k prodeji a mnoho dalších věcí. Maso jsme nakonec začali prodávat z vlastní garáže a o víkendech na trzích v okolních vesnicích. V té době jsme výrobky sami ještě nevyráběli, pouze nakoupili a prodali dál. Po nějaké době jsme se rozhodli začít s vlastní výrobou. Hlavním důvodem byla kvalita, na které nám velice záleží. To už ale nešlo praktikovat z vlastní garáže, a tak jsme si zařídili výrobnu v Čivicích u Pardubic a s tím i prodejnu přímo v Pardubicích. Zákazníci byli spokojeni a postupně se o nás dozvědělo víc a víc majitelů čtyřnohých kamarádů. Dalším významným krokem pro nás bylo sloučení výrobny a prodejny do jedné budovy. Od té doby prodáváme pouze vlastní výrobky s důrazem na jejich vysokou kvalitu.

Od založení firmy uplynulo již deset let. Za tuto dobu jsme se mnohému naučili, získali spousty zkušeností i věrných zákazníků a poznali nespočet báječných lidí a zvířat. Díky nasbíraným zkušenostem můžeme lidem poradit, jak s barfováním začít či co dělat v případě nějakého problému. Náš sortiment výrobků se za tuto dobu mnohonásobně rozšířil a bude se rozšiřovat i nadále. Vždy jsme kladli důraz na kvalitu a velice nás těší, že je to Vámi a Vašimi mazlíky oceněno.

Na začátku jsme si řekli: "Naučíme Pardubice krmit masem!" a dodnes na tom trváme. Díky svéhlavému Bondíkovi, který do dnešního dne maso miluje, jsme před deseti lety začali něco, o čem jsme věděli poměrně málo. To nás ale neodradilo. Pohled na spokojeného a zdravého psa je k nezaplacení. Děkujeme, Bonde.A děkujeme i Vám za Vaši přízeň a budeme se jako vždy těšit na Vaši návštěvu. Každý z Vás je neoddělitelnou součástí našeho příběhu.

rodinná firma Synor
listopad 2022