Výrobce: SYNOR
Kód výrobku: vážené od 1 kg
Dostupnost: Na skladě
69,00 Kč
Včetně DPH

Množství

Prsní svalovina doplňuje poměr a výši vápníku a hořčíku. Obsahuje především hodnotné bílkoviny. Má jemná svalová vlákna, která nejsou prostoupena kolagenem (výživový protein, který má vliv na stárnutí), proto jsou snadno stravitelná. Obsahuje mnoho minerálních látek, stopových prvků a vitaminů. Nejvíce zastoupené minerální látky jsou draslík, fosfor, síra, chlor, sodík a dále obsahuje menší množství hořčíku, vápníku a cholesterolu.

100% přírodní strava pro psa

Náš výrobek obsahuje 100% masa, kostí a ostatních živočišných produktů. Baleno v plastových miskách, které umožňují snadné skladování. Kuřecí prsa kousky o velikosti 3x2 cm. Čistá svalovina, může obsahovat zbytky prsních kostí. Již nemusíte krájet.

Výrobek je zmražený tak, aby všechny živiny byly zachovány nejlepším možným způsobem. Neobsahuje, konzervační látky, nebo obilovin a je vhodný pro všechna plemena psů.

Použití:
neotevřený výrobek skladujte v mrazáku. Tání výrobku doporučeno při pokojové teplotě po dobu několika hodin před jídlem, nebo v teplé vodní lázni bezprostředně před použitím. Rozmražený výrobek by měl být uchován v chladničce.

POZOR
Výrobky s kostí nevařte, mohou být nebezpečné pro psa.

Trvanlivost: 12 měsíců od data výroby ve zmraženém stavu.

 

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Antispam