O nás

Dovolte, abychom Vám představili naši společnost SYNOR s.r.o.

Společnost SYNOR s.r.o. vznikla jako rodinná firma tak, abychom mohli spojit všechny naše činnosti do jedné. Sídlo společnosti najdete v obci Spojil, 1 km od Pardubic. Máme vlastní prodejnu i vlastní výrobnu a to v ROSICÍCH nad LABEM. 

Naší hlavní činností je výroba a prodej mraženého masa pro psy, kočky a ostatní masožravce. Snažíme se umožnit většímu počtu chovatelů krmit přirozenou stravou, tak jak jsou zvířata zvyklá z přírody (metodou BARF). S touto metodou máme sami již několikaleté zkušenosti a dnes si neumíme představit, že bychom krmili jinak. Náši psi i my jsme spokojeni a to je důležité.Rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou a naší předností je spolehlivost a kvalita nabízených služeb. Široká škála zboží uspokojí i nejnáročnější zákazníky a to ne jen kvalitou, ale i cenou. Pokud by se Vám přeci jen zdála cena některého zboží vyšší, pak ale porovnejte množství krmné dávky s levnějším výrobkem. Vždy u levnějšího krmiva budete muset zvýšit denní dávku a pak se toto krmení ,,prodraží".
 

Nenechte se napálit levným a nekvalitním krmivem!


Pokud potřebujete poradit jak a čím nejlépe krmit obraťte se na nás a společně vybereme to nejlepší pro Vašeho domácího mazlíčka. Je důležité zamyslet se nad tím, co váš pes nebo kočka baští a z čeho je to vyrobeno. My lidé máme možnost volby, ale zvířata jsou odkázána na to, co jim do misky dáme my.

Nabízíme přednášky o metodě BARF, výpočty krmných dávek, praktické ukázky přípravy krmné dávky a také zajistíme již hotové BARF balíčky na míru pro vašeho psa.