Kód výrobku: miska 200g
Dostupnost: Na skladě
120,00 Kč
Včetně DPH

Množství

Křemelina je hornina, vytvořená ze schránek zkamenělých řas. Jde o netoxickou, přírodní látku. Pod mikroskopem vypadají částice křemeliny jako kousky rozbitého skla. Právě tyto ostré částice působí na parazity, které svou ostrou hranou poničí a parazit umírá. Křemelina je účinná nejen proti parazitům ve střevech, ale i proti parazitům na kůži.

Při boji s vnitřními parazity přidávejte křemelinu přímo do ždrádla a to po dobu 30 dnů. 

Při boji s vnějšími parazity křemelinu nasypte na kůži psa. Pokud se jedná o blechy, je potřeba křemelinu nasypat i na psí pelíšek či koberec a nechat působit až tři dny. Opakujte dle potřeby.

Některé zdroje uvádějí, že křemelina může absorbovat methylrtuť, E. coli, endotoxiny, viry, zbytky organofostátových pesticidů, zbytky léků a bílkoviny. To znamená, že křemelina může být velmi užitečná při detoxikaci organismu. Má pozitivní vliv na imunitní systém a zažívání. Pomůže jak při zácpě tak při průjmu.

Křemelina má i své nutriční výhody. Je plná minerálů jako hořčík, křemík, vápník, sodík, železo, draslík, měď, zinek, fosfor a selen. Úžívání křemeliny má vliv na lepší spánek, více energie, zdravou pokožku, srst a drápky.

Křemelinu můžete použít i jako přírodní deodorant. Stačí ji nasypat do srsti psa, chvíli nechat působit a poté vykartáčovat. Stejným způsobem ji můžete použít např. na koberci nebo psím pelechu.

Vnitřní užití křemeliny:

1 kávová lžička na 20 kg váhy psa

Nejlépe zamíchat do vlhkého žrádla. Nikdy nepodávejte samotný přášek.
Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Antispam